עקרונות

12p_ekronot

משפחת השחקן ה-12 שנוסדה בשנת 2000 היא משפחה אשר חבריה הם אוהדי מכבי אשר שווים זה לזה בתוך הארגון.
ארגון אשר מטרתו היא לדאוג לזכויות אוהדי מכבי, להפוך את השהיה שלהם במגרשים לכמה שיותר נעימה, לעצב את דמותם כקהל ולהנהיג אותם להישגים.


יחס השחקן ה-12 למכבי:

את היחס למכבי יש לחלק לשני גורמים. הראשון בהם הוא ההנהלה של קבוצתנו שאותה אנו רואים כשותפה למטרתנו שהיא הפיכת מכבי לקבוצה חזקה יותר וטובה יותר, אולם בתור נציגי האוהדים שהם צרכנים של מוצרי ההנהלה (כרטיסים, מנויים, חולצות ומוצרים) אנו נדאג גם לזכויותנו ובמידה וההנהלה תפגע בזכויות האוהדים, לא נעמוד לצידה.
הגורם השני הוא הקבוצה עצמה, השחקנים, והמאמן שאותם לעולם לא נקלל מסיבה מקצועית, ותמיד נתמוך בהם במגרשים, אלא אם יעברו על קודים אתיים כגון: יחס לקהל, זלזול במועדון וזלזול בעצמם.


לסיכום:
את השחקן ה-12 יכולנו לתאר בדרכים רבות, אולם זאת הדרך שבחרנו לתאר עצמנו. אין אנו חושבים שדרכנו היא הכי טובה, או הכי נאורה, אין אנו חושבים שהעובדה שאנו שייכים למשפחה זאת הופכת אותנו ליפים מהשאר, או לצודקים מהשאר. יחד עם זאת, לא תמצאו גאים מאתנו במשפחתנו.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support