Jump to content

עוד בית יהודי בחברון - אותי זה מרגש!

רן סגל

Recommended Posts

שייקחו את האמונה והאידיאולוגיה שלהם ויתקעו שמה לבד!!

לא מעניין אותי מה הם עושים ואיך הם חושבים שהם מגינים על הארץ, כל עוד הם גוררים לשם אנשים בגלל מה שהם מאמינים בו זה אך ורק אשמתם! העיקר אחרי זה הם יודעים לעשות מסלול ישיבתי ולא לשרת, אבל לקבל הגנה הם יודעים טוב מאוד...

הקיצוניות של אנשים לשני הצדדים מעצבנת אותי במיוחד שחיילים מסכנים את חייהם למען אידיאולוגיות של אחרים.

שאתה אומר אידיאולוגיה של אחרים אתה מתכוון אידיאולוגיה של יהודים? אידאולוגיה שמקורה בתנ"ך הקדוש שלנו?

אידיאולוגיה של עם,שקיבל את המדינה הזאת בזכות ולא בחסד,בצורה חוקית ורשמית?

אנחנו פה ויש לנו מדינה כי היא נתנה ליהודים, אז איך אתה אומר שהצבא של מדינת היהודים,שמגן על אידיאולוגיה וחיים של יהודים, טועה,שעושה את זה לא בצדק,שלא צריך להגן עליהם?

מסלול ישיבות? אתה יהודה כמה יראי שמיים אני מכיר בסיירת מטכ"ל ובשאר היחידות המובחרות?

אבל גם דתיים שלא מתגייסים יש אני לא אומר שלא,

אבל אפשר לחשוב שכל השמאלנים מתגייסים ועוד לקרבי, כמה שמאלנים יש שלא מתגייסים מכל מיני חרטות שהם מאכילים את הצבא בשביל לקבל פטורים? לא פחות מדתיים שלא מתגייסים בגלל האמונה שלהם והרצון לקיים מצוות,למרות שאני מסכים איתך,לדעתי כולם חייבים להתגייס, חוץ מזה שאין מצווה גדולה יותר מלהגן על המדינה שלך,אז פה אני בהחלט מסכים איתך.

ממש גיבורים...

זה לא שחברים שלי שומרים עליהם כרגע...

יחי המצוות.

היית מוכן שאחיך יהרג חס וחלילה בשביל פיסת אדמה?

טיפש.

אני מוכן לההרג בשביל ה"פסית אדמה" הזאת!

ואם לדעתך זה שאני מוכן לההרג בשביל המדינה שלי עושה אותי טיפש? אז עם כל הכבוד לא אני הטיפש פה.

ואם לדעתך זה שאני מוכן לההרג בשביל המדינה שלי עושה אותי טיפש? אז עם כל הכבוד לא אני הטיפש פה.

גם החמאס מוכנים...

אתה לא נהרג בגלל המדינה שלך, אתה נהרג בשביל שטח שהייתה רוצה שיהיה במדינה שלך.

אל תזלזל בחיים שלך כל-כך

גם החמאס מוכנים...

אתה משווה בין חיילים ישראלים יהודים, חיילי מערכות ישראל שנפלו בזמן השירות לחמאס??

אז באמת מה אתה עושה פה, אתה מוזמן להגר לגרמניה בכל עת שתחפוץ.

אז רגע שאני אבין משהו, ביום הזיכרון אתה שמח?

הרי מי מת שם? בסה"כ הגירסה היהודית של חמאס לא?

פרפר צהוב - עוד לא ראיתי יהודים שהלכו להתנחל סתם באדמות שאין לנו כל קשר דתי\הסטורי אליהן, ככה שזאת לא סתם אדמה שאנחנו רוצים לספח אלינו בשביל להגדיל את המדינה.

אתה משווה בין חיילים ישראלים יהודים, חיילי מערכות ישראל שנפלו בזמן השירות לחמאס??

אתה לא רציני, נכון?

עמוס בעצם הראה לך שהאנטרס הוא זהה. זאת מלחמה על שטח, מלחמה עקובה בדם.

שאתה אומר אידיאולוגיה של אחרים אתה מתכוון אידיאולוגיה של יהודים? אידאולוגיה שמקורה בתנ"ך הקדוש שלנו?

אידיאולוגיה של עם,שקיבל את המדינה הזאת בזכות ולא בחסד,בצורה חוקית ורשמית?

אנחנו פה ויש לנו מדינה כי היא נתנה ליהודים, אז איך אתה אומר שהצבא של מדינת היהודים,שמגן על אידיאולוגיה וחיים של יהודים, טועה,שעושה את זה לא בצדק,שלא צריך להגן עליהם?

מסלול ישיבות? אתה יהודה כמה יראי שמיים אני מכיר בסיירת מטכ"ל ובשאר היחידות המובחרות?

אבל גם דתיים שלא מתגייסים יש אני לא אומר שלא,

אבל אפשר לחשוב שכל השמאלנים מתגייסים ועוד לקרבי, כמה שמאלנים יש שלא מתגייסים מכל מיני חרטות שהם מאכילים את הצבא בשביל לקבל פטורים? לא פחות מדתיים שלא מתגייסים בגלל האמונה שלהם והרצון לקיים מצוות,למרות שאני מסכים איתך,לדעתי כולם חייבים להתגייס, חוץ מזה שאין מצווה גדולה יותר מלהגן על המדינה שלך,אז פה אני בהחלט מסכים איתך.

ערכתי את ההודעה האחרונה שלי אז תחזור ותקרא אותה,

ואם תחזור עוד כמה תגובות תראה שרשמתי שהקיצוניות של שני הצדדים מעצבנת אותי.

שאני שומע על מקרי טלי פחימה נראה לך שאני לא מתעצבן?? או על שמאלנים שהולכים לגדר??

פה זה בדיוק אותו המקרה, זה פשוט מרתיח שחבורה של חיילים מהטופ שיש לארץ הזאת להציע צריכים לסכן את חייהם בגלל משפחה אחת שחושבת שהיא גיבורה.

בסדר המקום הזה שייך לנו בזכות אני מאמין בזה, אבל כרגע הוא לא שלנו, אני מאמין שהסתובבת במזרח ירושלים, כרגע החלק הזה שלנו?

רק תיאורתית, מעשית ממש לא. על ירושלים אסור לוותר, אבל בחייאת רבאק שיעופו מהבית המסריח הזה בחברון ויחסכו לעשרות אמהות לחץ אטמוספרי בלילות שמירה של הבנים שלהן, גם המקום הזה יחזור בסופו של דבר לשליטתנו.. כרגע הם מנסים להיות חלוצים של כיבוש או לא יודע מה.. וזה מעשה מטומטם.

מלמדים אותכם דמגוגיה בישיבות?

דיברתי על המתנחלים, לא על החיילים.

תשאל כמה מהחיילים באמת רוצים להיות בחזית מאיימת 90% מהזמן שלהם.

(הם לא שם מרצונם החופשי, אם לא ידעת)

וכדאי שתירגע עם הדיבור הנגוע שלך.

מדברים אליך בכבוד מינימלי תענה בכבוד מינימלי.

אתה לא רציני, נכון?

עמוס בעצם הראה לך שהאנטרס הוא זהה. זאת מלחמה על שטח, מלחמה עקובה בדם.

זה לא אני אמרתי את הדברים האלו הוא אמר את זה, הוא עשה את ההשוואה לחמאס לא אני.

ועוזב את הקטע שזה מזעזע עד עומק הנשמה לראות בכלל השוואות כאלו,כל הזמן אני שומע "עובדות עובדות" , רוצים עובדות?

1) צה"ל = צבא הגנה לישראל. צבא שתפקידו וייעודו להגן על האזרחים והמדינה שלנו, לא מחפש סתם ללכת ולהתפוצץ באוטובוסים ולהרוג חפים מפשע.

אם צה"ל מתנקש במישהו, תאמין לי ש"מגיע לו", זה לא סתם שהיה משעמם לאיזה מפקד בצבא.

2)חמאס שמה כמטרה להשמיד בכל מכיר את ישראל, בניגוד לצהל שמגן על עצמו ועמו, הם מעוניינים בראש ובראשונה להשמיד אותנו,אפילו על חשבון ההגנה והחיים שלהם, זה הפכים מוחלטים אחד מהשני.

איפה ההשוואה פה בכלל?

- תאמין לי עמוס מי שלא רצה לא הלך לקרבי, אני יכול להגיד לך בפה מלא שלא חסרות דרכים חוקיות וחוקיות פחות לא להתגייס,ולא להתגייס לקרבי בפרט, למי שרוצה,

מי שקרבי מגן על המדינה שלו בכבוד ואמונה שלמה.

אני מדבר איתך עכשיו כבנאדם לבנאדם עזוב דיעות פוליטיות אני לא מכיר אותך ואתה לא אותי הריב שלי הוא לא אישי איתך לא יהיה ולא יהיה לא משנה לאן השיחה תגיע,

אתה חושב שאני אהנה לסכן את החיים שלי? ברור שלא, אבל זה משהו שצריך להעשות, תאר לך מה יקרה אם ל5 שעות,רק ל5 שעות לא יהיה צבא...

ואם ההשוואה שלך היתה בין מתנחלים לחמאס ולא בין צה"ל לחמאס אני מתנצל שלא הבנתי.

אבל בכל זאת ההשוואה לא במקום ,

רוב היהודים המאמינים רק רוצים לחיות באדמה שנתנה להם בצורה חוקית ודתית, בשקט ולקיים מצוות,

כמובן שיש פנאטים שרוצים בדרך להרוג כל מי שלא יהודי,

אבל החמאס בניגוד אליהם, רוצה רק להרוג יהודים ולהשמיד את מדינת ישראל, ולא מעניין אותו שום דבר אחר ,אפילו לא את טובתם של אזרחיו.

זה לא אני אמרתי את הדברים האלו הוא אמר את זה, הוא עשה את ההשוואה לחמאס לא אני.

ועוזב את הקטע שזה מזעזע עד עומק הנשמה לראות בכלל השוואות כאלו,כל הזמן אני שומע "עובדות עובדות" , רוצים עובדות?

1) צה"ל = צבא הגנה לישראל. צבא שתפקידו וייעודו להגן על האזרחים והמדינה שלנו, לא מחפש סתם ללכת ולהתפוצץ באוטובוסים ולהרוג חפים מפשע.

אם צה"ל מתנקש במישהו, תאמין לי ש"מגיע לו", זה לא סתם שהיה משעמם לאיזה מפקד בצבא.

2)חמאס שמה כמטרה להשמיד בכל מכיר את ישראל, בניגוד לצהל שמגן על עצמו ועמו, הם מעוניינים בראש ובראשונה להשמיד אותנו,אפילו על חשבון ההגנה והחיים שלהם, זה הפכים מוחלטים אחד מהשני.

איפה ההשוואה פה בכלל??!

תקרא את ההודעה הבאה שלו (אגב, הראשונה הייתה ברורה לחלוטין אבל את התעקשת להבין אותה לא נכון).

- תאמין לי עמוס מי שלא רצה לא הלך לקרבי, אני יכול להגיד לך בפה מלא שלא חסרות דרכים חוקיות וחוקיות פחות לא להתגייס,ולא להתגייס לקרבי בפרט, למי שרוצה,

מי שקרבי מגן על המדינה שלו בכבוד ואמונה שלמה.

כולם רוצים להגן על המדינה שלהם. זה לא פרמטר לקרבי או לא.

כל עוד הכל נעשה ע"פ חוק.

כל החברים שלי היו לוחמים ועם זאת הדעות שלהם שונות משלך.

נערך על ידי פרפר צהוב

ואם ההשוואה שלך היתה בין מתנחלים לחמאס ולא בין צה"ל לחמאס אני מתנצל שלא הבנתי.

אבל בכל זאת ההשוואה לא במקום ,

רוב היהודים המאמינים רק רוצים לחיות באדמה שנתנה להם בצורה חוקית ודתית, בשקט ולקיים מצוות,

אבל החמאס בניגוד אליהם, רוצה רק להרוג יהודים ולהשמיד את מדינת ישראל, ולא מעניין אותו שום דבר אחר ,אפילו לא את טובתם של אזרחיו.

מתי שאני טועה אין לי בעיה להודות בזה ולהתנצל,

למרות ששוב,גם ההשוואה בין ה"מנתחלים" שקנו בית עכשיו באזור שחוקית שייך למדינה שלנו,

לבין חמאס שחוקית אין לו שום לגיטימציה, שהשאיפה שלו היא להשמיד אותנו, מגוכחת.

חוץ מזה שהמתנחלים לא הולכים ועושים פיגועיים ורוצחים אין ספור ערבים סתם ככה,

היו שני פיגועים שאני זוכר שבוצעו ע"י יהודים כנגד הערבים , גם אם יש עוד 4 שאני לא מכיר זה עדיין לא אחוז קטן אפילו מהפיגועים והנסיונות של החמאס.

ואתה באמת רוצה להגיד לי שאתה לא רואה אותו דבר אצלנו?

אם כן כנראה שאתה רואה בצורה סלקטיבית.

ואתה באמת רוצה להגיד לי שאתה לא רואה אותו דבר אצלנו?

אם כן כנראה שאתה רואה בצורה סלקטיבית.

אני רואה, זה מה שאני אומר לך אני מסכים איתך שיש כאלו.

אבל איך אפשר להשוואת בין אנשים שבסה"כ קנו בית בשטח של המדינה שלהם,שאין שום מניעה חוקית לזה, לבין מה שהערבים עושים?

זאת בעיה אחי,ובטח שאנחנו לא נהיה אלו שיפתרו אותה,

מדינת ישראל היא שטח שקדוש לשני הצדדים ושניהם מוכנים לההרג עבורה,

גם אם הממשלה שלנו תלך עוד יותר שמאלה ותחלק את ירושלים אתה באמת מאמין שזה יעבור בשקט? זה הרבה יותר גרוע מלפנות התנחלות פה או התנחלות שם,

דבר ראשון 50 אחוז מהצבא בערך (כמובן שזאת בסה"כ דעתי) ייסרבו פקודה,

ויתחברו לשאר האוכלוסיה במדינה שמתנגדת לרעיון והדבר היחד שיצא מפה זאת מלחמת אחי,

אני לא רואה שום פתרון ריאלי לסכסוך הזה לא מהצד הזה ולא מהצד הזה,

לא פתרון שאמלני ולא פתרון ימני.

לצערי ההרג ימשך לעד.

חבורה של שמאלנים פרו-ערבים אנטי-ישראלים\יהודים, יימח שמם חבורת גויים לא טוב להם לחיות פה שילכו עם הערבים ביחד לגור באוהלים בפלסטין אף אחד לא מכריח אותם לחיות פה,

אם תשאל אותם הם יגידו לך שלא היתה שואה,שזאת הזכות של איראן להחזיר בנשק האטומי(ובעניין הזה הם יגידו לך שאתה מדמיין כי איראן בחיים לא איימו עלינו), ושה-11 בספטמבר זה עונש מאללה.

שלום עכשיו זה כינוי מחתרתי לג'יאהד השמאלני...

כל מילה נכונה..

יש הבדל בין חיילים שמגנים בחייהם על האזרחים לבין רוצחים שמפוצצים את עצמם בשביל לכבוש מדינה!

בדיוק.

זה מה שאמרתי, בגלל זה ההשוואה לגמרי לא במקום!

יש הבדל בין חיילים שמגנים בחייהם על האזרחים לבין רוצחים שמפוצצים את עצמם בשביל לכבוש מדינה!

מה היו האצ"ל והלח"י בזמנם?

הכי קל זה להתעלם מהעובדות.

בדיוק בגלל הסיבות שאתם אומרים, צריכה לקום להם מדינה פה.

פעם לוחם אצ"ל שם על עצמו חגורת נפץ והתפוצץ?

רצח זה רצח.

זה לא משנה אם התפוצצת, הנחת מטען צד או ירית במישהו.

פנינה, נמאס אחושרמוטה...

נמאס שהעם היהודי, שאחרי כל מה שעבר בשואה, עוד מסוגל לדבר ולהתנהג בצורה כזאת כלפי עם אחר.

כי הרי אני כ"כ רוצה להשמיד את הערבים ואני רוצה לשים אותך בגזים , נכון?

מה אתה לא יודע שהיהודים רוצים להעלות את כל הערבים בישראל על אוטובוסים מתחנה מרכזית להעביד אותם כמה שנים בתנאים לא אנושיים ואז לשרוף אותם?.....

הפתרון היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה ישראל תשאר כמו שהיא,עכשיו אחרי ההתנתקות שהיתה,

הערבים יקבלו את כל השטחים שכבר עזבנו אותם ובנתיים נשאר שם רק הצבא+כמה שטחים ממצרים ברמה מספקת להקים מדינה קטנה,

ושתי המדינות יחיו בשקט זאת לצד זאת.

נשמע פתרון טוב?

לא ממש, כי את ירושלים אף אחד לא ייתן להם, והם לא מוכנים לוותר עליה,

וזה עוד מנקודת מבט שהם רוצים בכלל שלום ושלא שהעיקר שלהם הוא להשמיד אותנו ואח"כ לדאוג לאינטרסים שלהם,

והמלחמה לא תגמר לעולם.

את ירושלים לא נותנים רק אם הם ירדו מהרעיון לקבל חצי מירושלים,ויפסיקו עם הטירור יהיה על מה לדבר.