Jump to content

כמה שאלות בקשר לקוס...

YossiNew

Recommended Posts

קיצר כמה שאלות למי שמבין ורצוי למי שהיה שם.....

אני מתחת ל18... יש לי מה לחפש שם?

כמה יעלה לי דיל ככה ל4 לילות 5 ימים ואם זה מספיק זמן בשביל להנות או שצריך שבוע...?

משלמים שם ביורו או במטבע אחר?

המחירים שם יקרים?

והכי חשוב... הבחורות שם זורמות?

תענו יזונות

קוס..........

טוב, אז בהנחה ותגיע לשם אחרי בגרויות, בחופש הגדול, תגלה שאוכלוסיית האי מתחלקת ככה:

יוונים תושבי האי - 25%

תיירים - 15%

ישראלים - 60%

כמעט כולם מתחת ל 18 ככה שאין לך מה לדאוג שתהיה יוצא דופן. גם בטוח שתמצא מה לעשות - גם פה אין לך בעיה.

דיל לשבוע + הוצאות על מועדונים, שתייה, אוכל, אטרקציות - יעלה לך בסביבות ה 3000 שקל ממוצע, וכן, אם אתה כבר שם, ואוהב מסיבות, שווה לך ללכת על שבוע, ולא על 4-5 ימים (כי אם תוריד את היום הראשון (התאקלמות, השני (שבו אתה רק מבין מי נגד מי, והאחרון (שאתה בד"כ על המטוס כבר בצהרים) - תגלה שלא נשאר הרבה....

משלמים ביורו - ובגלל זה יוון כבר לא זולה בכלל....

ולשאלת השאלות: הבנות....

פה יש בעיה - אירופאיות מחפשות אירופאים. ישראליות מחפשות אירופאים. יווניות? - בוא לא נדבר עליהן.... ככה שאם אתה לא דוגמן על, או לפחות אשף בדיבור עם בנות - אל תבנה על זה...

נ.ב. - תיזהר עם הקטנועים - לא כיף לפרק לעצמך את הצורה, בטח שלא כשאתה עובר על החוק במדינה זרה - מנסיון של חברים.

תהנה, ותפרגן לעצמך עם ביקור בחמאם טורקי בבודרום...

קוס..........

טוב, אז בהנחה ותגיע לשם אחרי בגרויות, בחופש הגדול, תגלה שאוכלוסיית האי מתחלקת ככה:

יוונים תושבי האי - 25%

תיירים                - 15%

ישראלים            - 60%

כמעט כולם מתחת ל 18 ככה שאין לך מה לדאוג שתהיה יוצא דופן. גם בטוח שתמצא מה לעשות - גם פה אין לך בעיה.

דיל לשבוע + הוצאות על מועדונים, שתייה, אוכל, אטרקציות - יעלה לך בסביבות ה 3000 שקל ממוצע, וכן, אם אתה כבר שם, ואוהב מסיבות, שווה לך ללכת על שבוע, ולא על 4-5 ימים (כי אם תוריד את היום הראשון (התאקלמות, השני (שבו אתה רק מבין מי נגד מי, והאחרון (שאתה בד"כ על המטוס כבר בצהרים) - תגלה שלא נשאר הרבה....

פה יש בעיה - אירופאיות מחפשות אירופאים. ישראליות מחפשות אירופאים. יווניות? - בוא לא נדבר עליהן....  ככה שאם אתה לא דוגמן על, או לפחות אשף בדיבור עם בנות - אל תבנה על זה...

נ.ב. - תיזהר עם הקטנועים - לא כיף לפרק לעצמך את הצורה, בטח שלא כשאתה עובר על החוק במדינה זרה - מנסיון של חברים.

איזה יודע לדבר

אני בקושי יודע אנגלית סעמק חחח איך אני ידבר...

חוץ מזה הבנתי שהתיירות שם רובן גרמניות והן בכלל לא יודעות אנגלית...

וואלה הבנתי אותך... אני אוהב מסיבות אבל לא בא לי כל לילה מסיבה

יותר מתאים לי להיות בים להסתובב שם...

ו3000 שקל מחיר סביר לאללה...

וסיפרו לי כבר על הקטנועים

אהההההה ומה זה החמאם התורכי ומה הקשר בודרום?

גרמניות, הולנדיות, אנגליות, שבדיות... - בכל מקרה, ישראלים זה לא מה שהן בדיוק מחפשות על הבוקר... הכי חשוב שלא תבוא בגישה של "יאללה השבוע אני עושה תיירת!"...

קוס נמצא ממש ליד טורקיה, והעיר הקרובה נקראת בודרום, שווה לקחת הפלגה לשם.

חמאם טורקי זה בערך האמא של כל הסאונות והמסאז'ים ביחד... מקרצפים אותך, מפנקים אותך, ואתה יוצא כמו חדש - שווה! (וסתם בשביל הכיף, קח נסיעה במונית טורקית - חווית רכבת הרים בלונה פארק...)

ושוב, לך לשבוע, נראה לי עדיף, פשוט כי ככה לא ייגמר לך מהר מדי, ואם אתה כבר טס ליוון - אז תעשה את זה עד הסוף, לא ?

סבבה אחי נראה לי שאני באמת ייסע לשבוע...

אם יש לי דרכון של האיחוד האירופאי זה יכול לעזור לי במשהו? למה יש לי סבא עם דרכון של יוון ואני יכול להוציא דרכון של האיחוד האירופאי אבל אם זה לא עוזר אז לא אכפת לי...

ו3000 שקל כולל ביזבוזים על אוכל, מסיבות, נסיעה לתורכיה לבודרום שם וכאלה?

כמה עולה הטיסה + המלון (חצי פנסיון)?

דרכון אירופאי ?

לא חושב שזה כזה מועיל - אולי אם תסתבך והדרכון שלך הוא יווני ולא סתם אירופאי, אז זה יעזור קצת...

אבל ככה סתם, לא הכרחי עד כמה שאני יודע.

אני לא זוכר בדיוק כמה עלה כל דבר, אבל מה שאתה מזמין זה דיל דרך חברת נסיעות שכולל טיסה הלוך חזור, לינה ואולי ארוחת בוקר - אם ההוסטל שלך כולל את זה, וממה שהיה אצלי, זה לקח 50% מהתקציב.

אה, וקח בחשבון שאם אתה בזבזן, הגיוני שתוציא משהו כמו 3300-3500

תמונות ?

תטוס - וכשתחזור תעלה לפה את שלך... :hooligan:

גם אם אני טס אז רק באוגוסט :hooligan: ככה שיש זמן

וואלה אם מישהו רוצה לבוא איתי שידבר יש מצב אני גם נוסע לראות משחק בגביע אופ"א ביוון.

ותודה רבה אחי... עזרת לי וכן אני בזבזן :rolleyes: אני לוקח 4 אלף שיהיה :wub:

הייתי בקוס לפני פחות משנה עם חברים, גם כן פחות או יותר בגיל שלך (חגגו לי שם יום הולדת 18).

מה שטוב באי הזה זה רק דבר אחד- הוא מאוד זול. אפשר לקחת שם דיל כולל טיסות, העברות ומלון 2 כוכבים (זה כל מה שצריך לדעתי) ב-250 דולר, ואפילו יותר זול בדילים של הרגע האחרון.

המקום עצמו הוא אי בגודל של רמת גן בערך. אל תצפה לקבל את איביזה או את החופים של תאילנד. אתם תגורו בעיירה קוס, שאין בה חופים יפים. יש חופים נחמדים מאוד בדרום וצריך לקחת לשם אוטובוס של איזה 45 דקות (לא יקר) אבל החוף נחמד ויש ספורט ימי (לא זול).

מתנעים שם בעיקר באופניים ובתחבורה ציבורית. לשכור אופניים לשבוע עולה כמה יורו אבל מחזיר את ההשקעה וזה ממש כיף לרכוב עם חברים שלך בכל רחבי האי. אל תתעסק בטרקטורונים ואופנועים.

חוץ מזה האטרקציות באי:

יש איזה מעיין חם של גופרית שנובע מתוך סלע ומשתפך לים. מים רותחים ממש. זה מקום נחמד מאוד לבלות בו אחר צהריים. אפשר ליסוע לשם באופניים אבל זאת קריעת תחת רצינית כי מטפסים בהר.

חוץ מזה חברת הנסיעות מציעה הפלגה לטורקיה וביקור בחמאם טורקי. שווה להפליג לטורקיה כי יש בדרך דיוטי פרי ובטורקיה אפשר לקנות כל מיני ג'אנק זול בשווקים. על החמאם אני לא ממליץ, הוא על הפנים ויקר.

טיול שלושת האיים- זה טיול מדהים שחברת הנסיעות מוציאה. זה היה הדבר הכי כיף שעשינו בטיול. מפליגים באוניה פרטית עם כל הישראלים ל-3 איים כשבדרך קופצים (או יורדים בסולם) מהסירה לים ועוצרים ב-3 איים כשכל אי הוא אטרקציה בפנים עצמה- אי אחד הוא לא מיושב אבל יש בו סלעים גבוהים שאתה מטפס וקופץ למים, אי אחד הוא מדרחוב ענק עם מלא פאבים, סנוקרים ומסעדות, ובאי השלישי יש חוף יפה. מומלץ בחום.

יש באי קוס גם אסקפליון יווני עתיק שאני ממש אהבתי אותו, בדרום האי- אפשר לקחת שעה וליסוע באופניים לראות. שווה.

מבחינת אוכל- אין ארוחות במלון. בבוקר אתה מקבל איזה לחמניה מעפנה, מיץ וגבינה צהובה במלון וחוץ מזה אין אוכל במלון. מה שאני וחברים שלי עשינו זה כל בוקר ירדנו למכולת (יש בכל פינה) וקנינו לחמניות גדולות, חמאה, נקניקים וכל מה שרצינו באותו יום. זה הפסיק לנו עד הצהריים ואז כבר נתחלנו לאכול במסעדות. יש שם מסעדות מכל סוג ומכל מגוון. יש איזה מסעדה "ישראלית" של אחד שקוראם לו יאניס אבל היא לא משהו. אני הכי אהבתי את המסעדות היווניות, שם אתה אוכל בשר טוב וארוחה גדולה ב-12 יורו.

חיי לילה- יש 2 מועדונים. הfashion שזה מועדון של ישראלים, כמעט כולם בו ישראלים ויש בו הרבה שירים ישראלים. וה-HEAVEN שאני וחברים שלי לא הלכנו אליו כי הוא על הפנים. אפשר לעשות מנוי למועדון. זה משתלם אם הולכים 4-5 פעמים. אגב האלכוהול בפנים יקר מאוד.

חוץ מזה יש כמה רחובות שפשוט מפוצצים בפאבים ודאנסברים. יש שם כמה שממש שונאים ישראלים בגלל כל מיני ערסים שעשו להם בלאגן. אבל סך הכל לא חסר מה לעשות בערב.

וואי כמה כתבתי. אם יש לך עוד שאלות תשאל בפרטי

עריכה- אל תבנה על משחק בגביע אופ"א כי זה כרוך בטיסה. משחקים כאלה יהיו בארץ.

בקיצור-יוסי הולך לשם כדי לזיין בפעם הראשונה  :P

חה חה :)

אני זיינתי שאתה היית עוד בשא"ש :D

ניסו אחותי הייתה באי נאפה שנה שעברה.. הדבר היחיד שהיא אמרה לי שכל המסיבות זה גיל 21+

מלא אנטישמיות

ושזה חרא של מקום!

ורביד תודה אחי...

איך מלונות ליד החופים היפים? כל פעם אוטובוס של 45 דקות? אין לי כח

וצריך לדעת שם אנגלית? או שאני יכול להסתדר עם אנגלית כזאת חפיף?

אני לא הייתי בקוס , אבל הייתי באי יווני אחר(זקינטוס)

וללא ספק אפשר להסתדדר עם אנגלית בסיסית.

ולגבי הבחורות , אחחח חלום. :P

קוס..........

יוונים תושבי האי - 25%

תיירים - 15%

ישראלים - 60%

פה יש בעיה - אירופאיות מחפשות אירופאים. ישראליות מחפשות אירופאים. יווניות? - בוא לא נדבר עליהן.... ככה שאם אתה לא דוגמן על, או לפחות אשף בדיבור עם בנות - אל תבנה על זה...

אחי חבר שלי היה בקוס והוא אמר לי דברים שלא ממש תואמים את הגרסה שלך...

הוא אמר שיש ישראלים אבל לא בכמות כל כך מוגזמת

הוא שדווקא מסיבות זה לא הקטע החזק של קוס אלא משהו שנקרא סטריט באר שמבחוץ זה באר ובפנים רוקדים..

שורה תחתונה נשמע כאילו אתה מדבר על איה נפה ששם הקטע החזק זה המסיבות

הבנתי באיה נפה ( שלשם אני מתכוון לטוס בקיץ) מתחילים את הערב בפאב ובאחת בלילה הכל נסגר ואז עוברים למסיבות שם..

ומי ייתן לי סקירה קצרה על נאפה?

זה כבר יותר מומלץ

אחוז יותר גבוה של אירופיאיות

למרות שגם שם יש הרבה ישראלים

אבל הרבה פחות שוק מקוס

אל תבנה על זה שבטוח תיהיה עם מישהי אבל הסיכוי הוא יותר גדול מקוס

אני ספצפיט הייתי שם עם רוסיה פצצה שדומה קופי לקמרון דיאז

וגם עברתי על החוק וזיינתי כמה שוויצריות ורוסיות (:וגם ישראלית חמודה (:

האי מפוצץץץץ אלכוהול כל היום כל הלילה יש מלא ציצים בים ומסיבות קצף בים בערב נחים מתלבשים יוצאים למרכז שותים משהו בבר מקבלים כרטיס חינם למסיבה איזה שאתה רוצה

המסיבות הכי טובות בעולם... ומהמסיבה לאפטר פארטי ריגאי בריבר ריגאי (-:

מומלץ+

איה נאפה חוויה לכל החיים

54549150.jpg

54549172.jpg

54549199.jpg

54549531.jpg

קוס - איכסה מלא ישראלים - גועל נפש!!!!!!!!!!!!!!

לך סע לאמסטרדם הכי טוב :P

שהייתי בקוס ראיתי מלא אוהדי מכבי.. חחח :) כל הישראלים נוסעים לשם זה באמת להרגיש כאילו אתה בחוף תל-ברוך.

ומה עוד? דיי שונאים את הישראלים שם כי הם עושים רק נזקים.

רק איי נפה! :D

ועוד משהו לבקו :P

עזובתך מרוסיות יש לך כאלה בשפע בארץ..

אין על סיניות :) חחח

ראינו את הסיניות שלך מול אייאקס :D

חחחח הסיניות שראית מול אייקס זה אולי הסינית שאתה שילמת בשביל להיות איתה בחדר..

כמה עלה לך?

אני גם ראיתי סיניות באמסטרדם.. אבל באיינאפה ראיתי אחלה סינית תאמין לי :P

ואי פאק זה היה לפני שנתים כבר איך הזמן טס לו